Memoriál Vráti Kdýra - 8. ročník 2013

"LEGENDA SE VRACÍ..."

Je opět zde a ty můžeš být přitom!

ZATÍMCO VE STÍNADLECH UŽ NENÍ NIC JAKO DŘÍV A VONTOVÉ ZŮSTALI POUZE MLHAVOU VZPOMÍNKOU, TAJEMNÉ ULIČKY, ZÁKOUTÍ A KATAKOMBY KLATOVSKÉ ZNOVU OŽÍVAJÍ A NESMIŘITELNÉ KLANY SOUPEŘÍ O VLÁDU NAD MĚSTEM ....

šance na životní zážitky je opět zde - po dvouleté pauze se vrací již 8. ročník téměr kultovní akce pro rovery a rangers - Memoriál Vráti Kdýra.
Možná vás zajímá, co vás vlastně čeká? I letos se můžete těšit na noční akční hru ve středověkých uličkách Klatov, rockový koncert, trošku recese, trošku více pohybu, nemůže chybět tradiční gulášek a možná přijde i ....Čuk a Gek ;-). Tak neváhejte, přihlašte se a informujte o tom i své přátele, ať se máte pak s kým dělit o zážitky (a že jich bude;-). Více informací v letáčku níže.

Chceš být u toho a dozvědět se víc, přihlaš se na naši neopakovatelnou akci. Upozorňujeme, že počet účastníků je omezen! Po přihlášení Ti bude zaslán potvrzující email a další informace. Pro přihlášení jdi do podsekce Přihlášení nebo klikni https://92kotva.webnode.cz/memorial-vrati-kdyra/a8-rocnik-2013/prihlaseni/.

Memoriál Vráti Kdýra je akce pořádaná na počest našeho kamaráda, skautského vedoucího, rodinného přítele a pro některé i středoškolského učitele, Vráti Kdýra. Vráťa uměl každého z nás neuvěřitelně rozesmát, pobavit i zaujmout. Memoriál Vráti Kdýra se stal a snad i nadále zůstane každoročně opakovanou akcí, kde se sejde parta supr lidiček. Připomínám, že Memoriál je pořádán pro R&R.

Asi se ptáte co od nás můžete čekat?
Jde o celovíkendovou pestrou akci pro všechny R+R, kteří mají rádi pohyb a zábavu a nevadí jim trošku extrémní záležitosti... Chybět nemůže ani tradiční koncert a zábavné taškaření v duchu recese, a to vše se zárukou intenzivních zážitků:-)))

Více o minulých ročnících v jednotlivých podsekcích.
 

8. ročník Memoriálu Vráti Kdýra se bude konat ve dnech 15. - 17. března 2013.

Můžete nás sledovat také na FB - https://www.facebook.com/events/524160640946643/